قوانین سایت دی لی دیجی

شما پس از انتخاب کالای خود و کلیک بر روی لینک تسویه حساب وارد فرآیند پرداخت خواهید شد در این مرحله اگر شما از قبل عضو سایت باشید با اطلاعات کاربری خود وارد سایت می شوید و اگر عضو جدید باشید پیش از ورود به صفحه پرداخت می بایستی اطلاعات هویتی و آدرس دریافتی کالای خود را تکمیل نمایید و پس از آن به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد.

شما پس از تکمیل سفارش خود و کلیک برروی تسویه حساب به درگاه بانکی منتقل خواهید شد و پس از پرداخت مبلغ کالا و هزینه ارسال آن سفارش شما طبق زمانبندی انتخابی شما ارسال می گردد.

همچنین شما می توانید کیف پول خود را شارژ کنید تا در صورتی که خرید شما بالای 50 میلیون تومان است مابقی مبلغ فاکتور شما از کیف پول شما برداشت شود.

زمان تحویل کالا بر اساس زمانی که شما هنگام ثبت سفارش خود در خواست کرده اید به آدرس شما ارسال خواهد شد.

در صورت ترافیک بالای ارسال کالاها، حداکثر مدت زمان تاخیر در ارسال کالا 24 ساعت از زمان ثبت نهایی سفارش شما ارسال خواهد بود.

حمل و ارسال کالا از طریق سرویس های ارسال کالا از جمله پیک و برای شهرستان ها از طریق پست می باشد.

انصراف از خرید تنها در مرحله پیش از ارسال کالا امکان پذیر خواهد بود کالاهایی که ارسال شده است امکان لغو نخواهد داشت.

امکان لغو خرید تنها از طریق تماس تلفنی با شماره 02186097613 مقدور می باشد.

در صورت انصراف از خرید هزینه پرداختی به حساب کیف پول مشتری عودت داده خواهد شد و در صورت تمایل می توانند با ثبت اطلاعات بانکی خود در پروفایل کاربری نسبت به درخواست واریز وجه خود اقدام نمایند.

با توجه به این که کالاهای موجود بر روی سایت الکترونیکی هستند و آسیب پذیری بالایی دارند به همین دلیل امکان مرجوعی کالا وجود ندارد و فقط در مواردی کالا مرجوع خواهد شد که کالای ارسالی با کالای درخواستی مشتری مغایرت داشته باشند.

خدمات پس از فروش کالا بر عهده شرکت گارانتی کننده کالا خواهد بود و پشتیبانی شامل راهنمایی در باره نحوه سفارش گذاری و فرآیند های مربوط به سایت دِی لی دیجی می باشد که مشتریان گرامی می توانند از طریق سامانه های زیر با ما در ارتباط باشند.

  • از طریق پشتیبانی آنلاین در این صفحه با ما ارتباط برقرار کنید
  • از طریق شماره تلفن 02186097344
  • از طریق شماره واتس آپی 09202002949

ساعات پاسخگویی به مشتریان همه روزه از ساعت 9:30 الی 20:30 خواهد بود